سوالات متداول

در سایت میسـفا می توانید بدون عضویت و به صورت میهمان هم خرید انجام دهید. اما برای ثبت سفارش در اپلیکیشن میسـ فا ثبت نام الزامی می باشد .

اگر مبلغ کل فاکتور خریداری شده توسط مشتری بیشتر از ۹۰۰,۰۰۰ تومان باشد ارسال رایگان و کمتر از این مبلغ ۲۹,۰۰۰ تومان هزینه ارسال با پست پیشتاز از مشتری دریافت می گردد.

- پست پیشتاز 2 الی 3 روز
- پست سفارشی 4 الی 5 روز

شما می توانید چندین سفارش با یک نام و آدرس در سایت ثبت نمایید و از این گزینه برای ارسال همزمان سفارشات استفاده کنید. در این روش کالا تا خرید بعدی شما انبار می شود و ارسال نمی شود.

بلی. ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق باشد. اما جای نگرانی نیست. در این صورت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است، لذا خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع نموده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد.

پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن صورت می گیرد و خرید با کلیه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است، امکان کارت به کارت کردن هزینه نیز از طریق کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد.

پرداخت وجه سفارش فقط به صورت آنلاین ممکن است و امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

خیر. جهت پیش گیری از بروز مشکلات احتمالی از پذیرش هر گونه چک و یا پرداخت به صورت اقساطی معذوریم.

شما میتوانید با شماره 09335404468 تماس بگیرید.

* اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد.

- در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود.

* اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود برای ما بازگردانده شود. و اتیکت روی اجناس به هیچ عنوان نباید کنده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

* اگر مشتری به هر دلیلی از خرید خود منصرف شود.

- در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
- لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
- همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.