راهنمای محصولات

کرم ژل لاغری B&V

ژل لاغری

سلولیت چیست و چگونه بوجود میاد؟

سلولیت زمانی بوجود میاد که سلولهای چربی بزرگ و انباشته میشن و پوست رو به سمت خارج هل میدن. علت این مسئله اختلال در رشته های اتصال دهنده ایه که بین بافت چربی قرار گرفته. چربی از یک طرف به پوست فشار میاره، در حالی که رشته های اتصال دهنده پوست رو به داخل می کشن. به دلیل همین اختلاله که در سطح پوست برآمدگی و فرورفتگی(خلل و فرج) ایجاد میشه.

چون تجمع چربی در نواحی مستعد سلولیت در خانم ها بیشتره و از طرف دیگه هم پوست اونها از ضخامت کمتری برخورداره، سلولیت در بین زنان بیشتر از مردان شایع هست. سلولیت معمولا ارثیه و اگر در خانواده شما رایج باشه، احتمال زیادی داره که شما دچار سلولیت بشید. علل دیگه ای که احتمال بروز سلولیت رو افزایش میدن کم تحرکی و بارداریه.

ماساژ پوستی تاثیر زیادی در کاهش سلولیت داره و اگر از ترکیباتی که برای رفع سلولیت توصیه میشن برای ماساژ استفاده کنید تأثیرش چند برابر میشه. در کنار این کار، برای کنترل سلولیت بهتره رژیم های غذایی سالم رو دنبال کنید و ورزش رو هم از یاد نبرید.

کرم ژل لاغری بلیتا چیکار میکند؟

این محصول به طور تخصصی برای رسیدن به یه اندام ایده آل طی ورزش طراحی شده و فرم دهنده بدن هم هست. مواد فعال اون به سرعت جذب میشن و با ایجاد شوک دمایی، چربی سوزی رو تحریک میکنن و متابولیسم رو افزایش میدن و منجر به کاهش سایز بدن میشن. این محصول خاصیت آنتی سلولیت قوی داره و دارای پوست شما رو یکدست و بی نقص میکنه!

چه مواد فعالی دارn؟

ال کارنتین (چربي سوز)، کافئین (تحریک جریان خون)، گوارانا (چربی سوز)، منتول (خنک کننده (ایجاد شوک دمایی))، روغن زردآلوی ژاپنی (بازسازی کننده پوست)، گیاه هیتر و جونیپر (کمک به دفع سموم بدن از طریق تعریق)

چه کسانی به ژل لاغری بلیتا نیاز دارند؟

ما این محصولات لاین مزو بادی کمپلکس و محصولات لاغری اولترا اسلیم رو به کسایی که از سلولیت رنج میبرن و یا میخوان لاغری موضعی داشته باشن و حتی ورزشکارانی که میخوان به اندامشون فرم بدن توصیه میکنیم.

0 رای0/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *